KONTAKT – TJ FOOD

jesteśmy do twojej dyspozycji

Każda droga zaczyna się od małego, pierwszego kroku – zrób go teraz!

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Godziny pracy

Pon.-Pt. 08:00 – 16:00

Adres firmy

64-800 Chodzież, ul. Słoneczna 19, Polska

FORMULARZ KONTAKTOWY

F.A.Q.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów naszej hurtowni.

w jaki sposób rozpocząć współpracę z TJ Food?

Aby rozpocząć współpracę z polską hurtownią TJ Food bardzo prosimy o kontakt przez formularz dostępny tutaj. Możesz także skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 519 871 566

Współpracę rozpocznij od zamówienia pakietu Free BOX z bezpłatnym pakietem startowym naszych produktów PREMIUM z Polski

Jakie produkty dostarcza wAsza hurtownia?

Dostarczamy głównie wysokiej jakości produkty PREMIUM z Polski, których nie znajdziesz w ofercie innych polskich hurtowni spożywczych w UK czy EU: tradycyjne wyroby wędliniarskie, mięso, ciasta i wyroby cukiernicze, domową garmażerkę, warzywa i owoce (sezonowe). Uzupełnieniem oferty są ogólnodostępne produkty spożywcze.

Jak wygląda proces zamówień i logistyki?

Klienci naszej hurtowni składają zamówienia na elektronicznej platformie e-hurt w cyklu tygodniowym, do niedzieli do godz. 24:00. W poniedziałki do godz. 12:00 istnieje możliwość domówień. Wysyłka towaru z polski następuje w środy. Dostawa zamówionych produktów do sklepów na terenie Europy od czwartku.

Do jakich krajów europejskich dostarczacie towar?

Klientami naszej hurtowni są głównie polskie sklepy na terenie Wielkiej Brytanii oraz sklepy na terenie Unii Europejskiej: Niemiec, Holandii, Belgii oraz Luksemburgu.
Dostarczony towar przez naszą hurtownię posiada wszelkie niezbędne dokumenty oraz certyfikaty, które umożliwiają w 100% legalny obrót na terenie kraju odbiorcy.

Czy można otrzymać jakieś próbki towarów?

Tak! Nasza hurtownia wysyła bezpłatny pakiet startowy pełnowartościowych towarów PREMIUM z Polski - Free BOX, dla nowych sklepów na terenie Europy - UK, NL, BE, DE, LU. Aby zamówić FreeBOX wypełnij formularz tutaj lub zadzwoń +48-519-871-566

Czy posiadacie system zamówień on-line?

Tak! Nasza hurtownia posiada autorski, zintegrowany system obsługi zamówień o nazwie "e-hurt", który umożliwia zamawianie towaru z katalogu produktów TJ Food, obsługę komunikacji, rozliczeń i procesu logistycznego. System jest na bieżąco aktualizowany oraz rozwijany przez dział IT.

Czy macie jakieś minimum logistyczne?

Tak. Minimalne zamówienie w naszej hurtowni to 500 EUR/GBP. Jak zapewne się orientujesz, w porównaniu z innymi polskimi hurtowniami w UK i EU jest o wiele niższy. Ponieważ nie jesteśmy dużą, polską hurtownią, potrafimy się dostosować do Twoich potrzeb dzięki czemu możemy wypracować bardzo elastyczne, partnerskie relacje.

Czy towar dostarczany do UK jest już dopuszczony do obrotu?

Tak. Towar dostarczany przez naszą polską hurtownię do odbiorców na terenie Wielkiej Brytanii jest odprawiony zgodnie z najnowszymi regulacjami oraz dopuszczony do obrotu na terenie UK. Współpracując z hurtownią TJ Food masz pewność, że importowane produkty z Polski są dostarczane legalnie i zgodne z wszystkimi regulacjami pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią po zakończeniu procesu Brexit.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z TJ FOOD

TJ Food – Marka TJ Logistic

Marka TJ Food powstała w 2021 będąc naturalnym etapem rozwoju firmy TJ Logistic Transport Jabłoński na przestrzeni 30 lat. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale „o nas”. Dlatego też wszystkie dane rejestracyjne podane niżej dotyczą właściciela marki – firmy TJ Logistic.

b

Dane firmy

TJ Logistic
Transport Jabłoński Sp.K.
ul. Słoneczna 19
64-800 Chodzież

Dane rejestrowe

KRS: 0000597712
NIP: PL6070080792
Regon: 302641892
Prezes Zarządu: Krzysztof Jabłoński

Księgowość


tel. +48 67 28 28 090
office@tjfood.pl

Lubisz media socjalne? Zapraszamy do nas!

TJ Food - TJ Logistic