Kontakt z TJ Food

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz.
Odpowiadamy w ciągu 24h!

Adres

64-800 Chodzież, Słoneczna 19, Polska

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 08:00 – 16:00

Email

office@tjfood.pl

F.A.Q.

Tutaj sprawdzisz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

w jaki sposób rozpocząć współpracę z TJ Food?

Aby rozpocząć współpracę bardzo prosimy o kontakt przez formularz dostępny tutaj.
Możesz także skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 519 871 566

Jakie produkty dostarczacie?

Dostarczamy głównie wysokiej jakości produkty PREMIUM z Polski, których nie znajdziesz u innych dostawców: tradycyjne wyroby wędliniarskie, mięso, ciasta i wyroby cukierniczne, domową garmażerkę, warzywa i owoce (sezonowe). Uzupełnieniem oferty są ogólnodostępne produkty spożywcze.

Jak wygląda proces zamówień i logistyki?

Klienci składają zamówienia na elektonicznej platformie w cyklu tygodniowym, do niedzieli do godz. 24:00. W poniedziałki do godz. 12:00 istnieje możliwość domówień. Wysyłka towaru następuje w środy. Dostawa do sklepów na terenie Europy od czwartku.

Do jakich krajów europejskich dostarczacie towar?

Naszymi kientami są sklepy na terenie Wielkiej Brytanii (dostarczany towar jest gotowy do obrotu przez Twój sklep). Zaopatrujemy także sklepu na terenie Unii Europejskiej w Niemczech, Holandii, Belgii oraz Luksemburgu.
Dostarczony towar posiada wszelkie niezbędne dokumenty oraz certyfikaty, które umożliwiają w 100% legalny obrót na terenie kraju odbiorcy.

Czy jest moŻliwość zamówienia próbek?

Tak! Cotygodniowo realizujemy wysyłkę tzw. Free BOX o wartości ok. 150 EUR/GBP, czyli bezpłatnych próbek naszego towaru do sprawdzenia ich jakości i degustacji wśród Twoich klientów. Aby zamówić FreeBOX wypełnij formularz tutaj lub zadzwoń +48-519-871-566

Czy posiadacie system zamówień on-line?

Tak! Posiadamy autorski, zintegrowany sytem obsługi zamówień e-hurt, który umozliwia zamawianie towaru z katalogu produktów TJ Food, obsługę komunikacji, rozliczeń i wiele innych usprawnień. System jest na bieżąco aktualizowany oraz rozwijany przez dział IT.

Czy macie jakieś minimum logistyczne?

Tak. Próg minimum logistycznego to 500 EUR/GBP. Jak widzisz w porównaniu do innych dostawców jest on niewielki. Ponieważ nie jesteśmy dużą firmą potrafimy się dostosować do Twoich potrzeb dzięki czemu możemy wypracować bardzo elastyczne, partnerskie relacje.

Czy towar dostarczany do GB jest już dopuszczony do obrotu?

Tak. Towar dostarczany do odbiorców na terenie Wielkiej Brytanii jest odprawiony zgodnie z najnowszymi regulacjami oraz dopuszczony do obrotu na terenie GB. Współpracując z nami masz pewność, że produkt są legalne i zgodne z wszystkimi regulacjami pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią po zakończeniu procesu Brexit.

Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym TJ Food

TJ Food – Marka TJ Logistic

Marka TJ Food powstała w 2021 będąc naturalnym etapem rozwoju firmy TJ Logistic Transport Jabłoński na przestrzeni 30 lat. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale „o nas”. Dlatego też wszystkie dane rejestracyjne podane niżej dotyczą właściciela marki – firmy TJ Logistic.

b

Dane firmy

TJ Logistic
Transport Jabłoński Sp.K.
ul. Słoneczna 19
64-800 Chodzież

Dane rejestrowe

KRS: 0000597712
NIP: PL6070080792
Regon: 302641892
Prezes Zarządu: Krzysztof Jabłoński

Księgowość


tel. +48 67 28 28 090
office@tjfood.pl

Lubisz media socjalne? Zapraszamy do nas!

TJ Food - TJ Logistic