SUKCES!

PRZYJĘLIŚMY TWOJE ZAMÓWIENIE NA FREE BOX

 

Zabieramy się do pracy!

Dziękujemy za złożenie zamówienia na bezpłatną dostawę pakietu startowego towarów z hurtowni TJ Food – FREE BOX i przystępujemy do realizacji z godnie z poniższymi punktami.


N
ajważniejszy krok już za nami!

Co dalej z Free BOX?

1. Umawiamy się

Niebawem (zwykle „niebawem” liczymy w godzinach) skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu doprecyzowania danych dotyczących dostawy: miejsca, czasu oraz osoby, w której ręce trafi Twój Free BOX.

2. Przygotowujemy się

Zgodnie z ustaleniami przygotowujemy dla Ciebie specjalny Free BOX wypełniony najlepszymi polskimi produktami PREMIUM i przekazujemy do doręczenia naszemu kierowcy. Stąd droga jest już prosta.

3. Spotykamy się

Czas się poznać! Kierowca doręczy do Twoich rąk przesyłkę, w której oprócz naszych delikatesów znajdziesz wszelkie informacje niezbędne, aby to nie było nasze jedyne spotkanie, a nasza współpraca mogła kwitnąć!

4. Nie zapominamy o Tobie

Po dostarczeniu Free BOX damy Ci trochę czasu na rozsmakowanie się w zawartych w nim specjałach. Dobry zwyczaj nakazuje, by dać je do przetestowania swoim współpracownikom, domownikom, a przede wszystkim klientom.
Ponieważ chwila jest ulotna – pozwolimy sobie na kolejny telefon, aby dopytać o Twój Free BOX i zaplanować naszą wspólną przyszłość.
Bo przecież nie odmówisz tych smaków swoim Klientom… prawda?

 

Masz pytania?

Wyślij wiadomość przez poniższy formularz

Lub zadzwoń teraz!

+48 519 871 566

Adres

64-800 Chodzież, Słoneczna 19, Polska

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 08:00 - 16:00

Lubisz media socjalne? Zapraszamy do nas!